Doing the 116

Doing the 116

 

 

Een bedevaart langs 116 grounds in Engeland

Site Navigation    


 Home

 Premier League

 The Championship

 League One

 League Two

 The Conference

 Lower League

 SPL

 Scotland

 Eire & Cymru

 Special Matches

 Other Grounds

 Groundlist

 Links

 
 
 

Groundlist

England

1. Portsmouth v Scunthorpe United 2-1 (FA Cup, Fratton Park (17508), 24-01-2004)

2. Barnet v Dagenham & Redbridge 5-0 (Conference, Underhill (1894), 09-10-2004)

3. Swansea City v Bristol Rovers 1-0 (League Two, The Vetch Field (8778), 06-11-2004)

4. Boston United v Darlington 3-1 (League Two, York Street (2428), 18-12-2004)

5. Shrewsbury Town v Wycombe 0-1 (League Two, Gay Meadow (3884), 29-01-2005)

6. Wycombe Wanderers v Darlington 1-1 (League Two, Adams Park (4326), 19-02-2005)

7. Cambridge United v Wycombe 2-1 (League Two, Abbey Stadium (4649), 19-03-2005)

8. West Ham United v Millwall 1-1 (Championship, Upton Park (28221), 16-04-2005)

9. Coventry City v Derby County 6-2 (Championship, Highfield Road (22728), 30-04-2005)

10. Colchester United v Torquay United 2-1 (League One, Layer Road (4834), 07-05-2005)

11. Carlisle United v Barnet 1-3 (League Two, Brunton Park (6650), 13-08-2005)

12. Dagenham & Redbridge v Exeter City 2-2 (Conference, Victoria Road (1372), 03-09-2005)

13. Charlton Athletic v Bolton Wanderers 0-1 (Premier League, The Valley (26175), 29-10-2005)

14. Peterborough United v Burton Albion 0-0 (FA Cup, London Road (3856), 5-11-2005)

15. Wigan v Tottenham Hotspur 1-2 (Premier League, JJB Stadium (22611), 26-11-2005)

16. Everton v Newcastle United 1-0 (Premier League, Goodison Park (36207), 27-11-2005)

17. Cardiff City v Derby County 0-0 (Championship, Ninian Park (12500), 17-12-2005)

18. Welling United v Redbridge FC 4-1 (FA Trophy (1st), Park View Road (415), 18-12-2005)

19. Fulham v Sunderland 2-1 (Premier League, Craven Cottage (19372), 02-01-2006)

20. Arsenal v Cardiff City 2-1 (FA Cup, Highbury (36552), 07-01-2006)

21. Luton Town v Liverpool 3-5 (English FA Cup, Kenilworth Road (10170), 07-01-2006)

22. Hereford United v Halifax Town 1-0 (Conference, Edgar Street (2555), 11-02-2006)

23. Sheffield Wednesday v Sheffield Utd 1-2 (Championship, Hillsborough (33439), 18-02-2006)

24. Northampton Town v Carlisle United 0-3 (League Two, Sixfields (7045), 10-03-2006)

25. Grimsby Town v Barnet 3-0 (League Two, Blundell Park (5147), 11-03-2006)

26. Chesterfield v Nottingham Forest 1-3 (League One, Saltergate (7073), 01-04-2006)

27. West Bromwich v Liverpool 0-2 (Premier League, The Hawthorns (27576), 01-04-2006)

28. Carlisle v Swansea 1-2 (Football League Trophy, Millennium Stadium (42028), 02-04-2006)

29. Oldham Athletic v Barnsley 0-3 (League One, Boundary Park (7772), 15-04-2006)

30. Aston Villa v Birmingham City 3-1 (Premier League, Villa Park (40158), 16-04-2006)

31. Rushden & Diamonds v Barnet 1-2 (League Two, Nene Park (4174), 06-05-2006)

-. Barnet v Arsenal 0-0 (Friendly, Underhill (4593), 15-07-2006)

32. Preston NE v Sheffield Wednesday 0-0 (Championship, Deepdale (15650), 05-08-2006)

33. Burnley v Southampton 2-3 (Championship, Turf Moor (13051), 23-09-2006)

34. Wrexham v Hereford United 1-0 (League Two, Racecourse Ground (4705), 24-09-2006)

35. Bristol City v Crewe Alexandra 2-1 (League One, Ashton Gate (11899), 14-10-2006)

36. Plymouth Argyle v Derby County 3-1 (Championship, Home Park (13622), 15-10-2006)

-. Cardiff City v Q.P.R. 0-1 (Championship, Ninian Park (13250), 17-11-2006)

37. Birmingham City v Wolves 1-1 (Championship, St. Andrews (22256), 18-11-2006)

38. Worcester City v Scarborough 3-2 (Conference North, St. George's Lane (1053), 18-11-2006)

39. Ipswich Town v Norwich City 3-1 (Championship, Portman Road (27276), 19-11-2006)

40. Notts County v Hereford United 0-1 (League Two, Meadow Lane (4106), 22-12-2006)

41. Doncaster Rovers v Nottingham Forest 1-0 (League One, Belle Vue (8923), 23-12-2006)

42. Huddersfield Town v Bradford City 2-0 (League One, Galparm Stadium (14772), 10-03-2007)

43. Leeds United v Luton Town 1-0 (Championship, Elland Road (27138), 10-03-2007)

44. Wolverhampton Wanderers v W.B.A. 1-0 (Championship, Molineux (28016), 11-03-2007)

45. St. Albans City v Kidderminster Harriers 1-1 (Conference, Clarence Park (821), 24-03-2007)

46. Watford v Manchester City 1-1 (Premier League, Vicarage Road (18537), 21-04-2007)

47. Torquay United v Hereford United 0-0 (League Two, Plainmoor (2942), 05-05-2007)

48. Q.P.R. v Stoke City 1-1 (Championship, Loftus Road (16741), 06-05-2007)

49. Bromley FC v Bath City 1-1 (Conference South, Hayes Lane (772), 11-08-2007)

50. Hyde United v Vauxhall Motors 6-3 (Conference North, Ewen Fields (370), 13-08-2007)

51. Macclesfield Town v Leeds United 0-1 (League Cup, Moss Rose (3422), 14-08-2007)

52. Crewe Alexandra v Hull City 0-3 (League Cup, Gresty Road (2862), 15-08-2007)

53. Rotherham United v Sheffield Wednesday 1-3 (League Cup, Millmoor (6416), 16-08-2007)

54. Gillingham Town v Tranmere Rovers 0-2 (League One, Priestfield (5302), 18-08-2007)

55. Bristol Rovers v Leeds United 0-3 (League One, Memorial Ground (11883), 14-09-2007)

56. Mansfield Town v Chesterfield 1-3 (League Two, Field Mill (4514), 15-09-2007)

57. Ebbsfleet United v Torquay United 2-1 (Conference, Stonebridge Road (1368), 06-10-2007)

58. Brighton v Luton Town 3-1 (League One, Whitdean (5317), 03-11-2007)

59. Norwich City v Ipswich Town 2-2 (Championship, Carrow Road (25416), 04-11-2007)

60. Hartlepool United v Northampton Town 0-1 (League One, Victoria Park (3945), 22-02-2008)

61. Workington v Hinckley United 1-1 (Conference North, Borough Park (372), 15-03-2008)

-. Fulham v Everton 1-0 (Premier League, Craven Cottage (25262), 16-03-2008)

62. Southend United v Swansea City 1-1 (League One, Roots Hall (9797), 21-03-2008)

63. Stevenage Borough v Ebbsfleet United 3-1 (Conference, Broadhall Way (2016), 21-03-2008)

64. Barnsley v Sheffield United 0-1 (Championship, Oakwell (15798), 22-03-2008)

65. Rochdale v Darlington 2-1 (League Two, Spotland (9870), 17-05-2008)

66. Stockport County v Wycombe Wanderers 1-0 (League Two, Edgeley Park (9245), 17-05-2008)

67. Cambridge United v Exeter City 0-1 (Conference, Wembley (42511), 18-05-2008)

68. Scunthorpe United v Leeds United 1-2 (League One, Glanford Park (8315), 09-08-2008)

69. Gainsborough Trinity v Southport 0-1 (Conference North, Northolme (461), 09-08-2008)

70. Nottingham Forest v Reading 0-0 (Championship, City Ground (21571), 10-08-2008)

71. Atherton Collieries v Ramsbottom 0-1 (NW Counties Premier, Alder Street (103), 11-08-2008)

72. Bury v Burnley 0-2 (League Cup, Gigg Lane (4276), 12-08-2008)

73. Coventry City v Aldershot 3-1 (League Cup, Ricoh Arena (9293), 13-08-2008)

74. York City v Wrexham 1-0 (Conference, Bootham Crescent (2603), 14-08-2008)

75. Brentford v Grimsby Town 4-0 (League Two, Griffin Park (4009), 16-08-2008)

-. Peterborough United v Bristol Rovers 5-4 (League One, London Road (4876), 06-09-2008)

76. Wisbech Town v Swaffham Town 5-0 (FA Vase, Fenland Park (214), 06-09-2008)

77. Grays Athletic v Kidderminster 3-2 (Conference, Recreation Ground (525), 07-09-2008)

78. Newcastle United v Man City 2-2 (Premier League, St. James' Park (45908), 20-10-2008)

79. Manchester United v Celtic 3-0 (Champions League, Old Trafford (74655), 21-10-2008)

80. Aldershot Town v Exeter City 1-0 (League Two, Recreation Ground (3784), 15-11-2008)

81. Middlesbrough v Newcastle 0-0 (Premier League, Riverside Stadium (32160), 29-11-2008)

82. Manchester City v Manchester United 0-1 (Premier League, Eastlands (47320), 30-11-2008)

-. Portsmouth v Newcastle United 0-3 (Premier League, Fratton Park (19416), 13-12-2008)

83. Tottenham Hotspur v Fulham 0-0 (Premier League, White Hart Lane (35866), 26-12-2008)

-. Lewes v Kettering Town P-P (Conference, The Dripping Pan (-), 28-12-2008)

84. Crawley Town v Eastbourne Borough 1-0 (Conference, Broadfield Stadium (1479), 28-12-2008)

85. Sheffield United v Sheffield Wednesday 1-2 (Championship, Bramall Lane (30786), 07-02-2009)

86. Leicester City v Oldham Athletic 0-0 (League One, Bramall Lane (22328), 07-02-2009)

87. AFC Wimbledon v Basingstoke Town 1-0 (Conference South, Kingsmeadow (4136), 10-04-2009)

88. Reading v Sheffield United 0-1 (Championship, Madjeski Stadium (20756), 10-04-2009)

89. Merthyr Tydfil v Oxford City 2-2 (Southern Premier League, Penydarren Park (274), 11-04-2009)

-. Aston Villa v Everton 3-3 (Premier League, Villa Park (40188), 12-04-2009)

90. Milton Keynes Dons v Bristol Rovers 2-1 (League One, MK Stadium (10251), 13-04-2009)

91. Millwall v Peterborough United 2-0 (League One, The New Den (10518), 13-04-2009)

92. Stoke City v Burnley 2-0 (Premier League, Britannia Stadium (27385), 15-08-2009)

93. Hinckley Downes v Boston Town 1-4 (FA Cup, De Montfort Park (133), 16-08-2009)

94. Ashton United v Kendal Town 2-3 (NPL Premier, Hurst Cross (142), 17-08-2009)

95. Bradford City v Lincoln City 0-2 (League Two, Valley Parade (11242), 18-08-2009)

96. Liverpool v Stoke City 4-0 (Premier League, Anfield Road (44318), 19-08-2009)

-. Everton v Sigma Olomouc 4-0 (Europa League, Goodison Park (27433), 20-08-2009)

97. Morecambe v Macclesfield Town 2-2 (League Two, Christie Park (1757), 22-08-2009)

98. Cardiff City v Bristol City 3-0 (Championship, Cardiff City Stadium (20853), 23-08-2009)

99. Leyton Orient v Millwall 1-0 (League One, Brisbane Road (5255), 26-09-2009)

100. Cheltenham Town v Macclesfield Town 1-2 (League Two, Whaddon Road (2930), 16-10-2009)

101. Walsall v Exeter City 3-0 (League One, Bescot Stadium (4063), 17-10-2009)

102. Blackburn Rovers v Burnley 3-2 (Premier League, Ewood Park (26689), 18-10-2009)

-. Charlton Athletic v Millwall 4-4 (League One, The Valley (19105), 19-12-2009)

-. Stalybridge Celtic v Hyde United P-P (Conference North, Bower Fold (-), 01-01-2010)

103. Lancaster City v Bamber Bridge 3-1 (NPL North, The Giant Axe (395), 01-01-2010)

-. Tranmere Rovers v Yeovil Town P-P (League One, Prenton Park (-), 16-01-2010)

-. Everton v Manchester City 2-0 (Premier League, Goodison Park (37378), 16-01-2010)

104 Bolton Wanderers v Arsenal 0-2 (Premier League, Reebok Stadium (23893), 17-01-2010)

105. Hayes & Yeading v Luton Town 2-3 (Conference, Church Road (1881), 06-03-2010)

106. Matlock Town v Hucknall Town 5-1 (NPL Premier, Causeway Lane (335), 02-04-2010)

107. Silsden AFC v Atherton LR 0-2 (North West Counties Premier, Cougar Park (72), 03-04-2010)

-. Burnley v Manchester City 1-6 (Premier League, Turf Moor (21330), 03-04-2010)

-. Birmingham City v Liverpool 1-1 (Premier League, St, Andrews (27909), 04-04-2010)

108. Yeovil Town v Leeds United 1-2 (League One, Huish Park (6308), 05-04-2010)

-. Barnet v Rochdale 1-0 (League Two, Underhill (4638), 08-05-2010)

-. Leyton Orient v Charlton Athletic 1-3 (League One, Brisbane Road (5535), 13-08-2010)

109. Ilkeston v Vauxhall Motors 2-1 (Conference North, New Manor Ground (270), 14-08-2010)

-. Nottingham Forest v Leeds United 1-1 (Championship, City Ground (24986), 15-08-2010)

110. Accrington Stanley v Lincoln 3-0 (League Two, The Crown Ground (1844), 17-09-2010)

111. Crystal Palace v Millwall 0-1 (Championship, Selhurst Park Park (16639), 16-10-2010)

112. Blackpool v Everton 2-2 (Premier League, Bloomfield Road (16094), 06-11-2010)

113. Southport v Sheffield Wednesday 2-5 (FA Cup, Haig Avenue (4490), 07-11-2010)

-. Droylsden v Leyton Orient 1-1 (FA Cup, The Butchers Arms (1726), 29-11-2010)

-. Histon v Cambridge United P-P (Conference, Bridge Road (-), 26-12-2010)

-. Ipswich Town v Watford P-P (Championship, Portman Road (-), 26-12-2010)

-. Bromsgrove Sporting v Feckenham P-P (Midland Combination, Victoria Ground (-), 27-12-2010)

-. Stamford v Barwell P-P (Northern Premier League South, Wothorpe Road (-), 27-12-2010)

-. Stourbridge v Leamington P-P (Southern League Premier, Amblecote (-), 27-12-2010)

-. Lincoln City v Shrewsbury Town P-P (League Two, Sincil Bank (-), 28-12-2010)

114. Oxford United v Macclesfield Town 2-1 (League Two, Kassam Stadium (9440), 28-12-2010)

115. Chelsea v Ipswich Town 7-0 (FA Cup, Stamford Bridge (41654), 09-01-2011)

116. Swansea City v Cardiff City 0-1 (Championship, Liberty Stadium (18280), 06-02-2011)

117. Burton Albion v Chesterfield 1-0 (League Two, Pirelli Stadium (4260), 11-02-2011)

118. Loughborough Dynamo v Glapwell 1-4 (NPL South, Nanpantan (121), 12-02-2011)

119. Derby County v Leicester City 0-2 (Championship, Pride Park (26142), 12-02-2011)

120. Woking v Farnborough 1-1 (Conference South, Kingfield Stadium (2123), 05-03-2011)

121. Bournemouth v Southampton 1-3 (League One, Dean Court (10008), 12-03-2011)

122. Marlow v Barton Rovers 0-5 (Southern League Central. Alfred Davis Ground (80), 26-03-2011)

-. Southend United v Bradford City 4-0 (League Two, Roots Hall (5217), 15-04-2011)

123. Braintree v Havant & Waterlooville 2-0 (Conference South, Cressing Road (693), 16-04-2011)

-. Torquay United v Chesterfield 0-0 (League Two, Plainmoor (5002), 29-04-2011)

124. Exeter City v Plymouth Argyle 1-0 (League One, St. James' Park (7869), 30-04-2011)

-. Stevenage v Torquay United 1-0 (League Two, Old Trafford (11484), 28-05-2011)

125. Bath City v Barrow 0-1 (Conference, Twerton Park (781), 20-08-2011)

126. Swindon Town v Oxford United 1-2 (League Two, The County Ground (12113), 21-08-2011)

127. Malvern Town v Causeway United 0-0 (FA Cup, Langland Stadium (131), 21-08-2011)

128. Bradford Park Avenue v Worksop Town 1-0 (NPL Premier, Horsfall Stadium (354), 22-08-2011)

129. Fleetwood Town v York City 0-0 (Conference, Highbury Stadium (2111), 26-08-2011)

130. Barrow v Gateshead 1-2 (Conference, Holker Street (1291), 27-08-2011)

-. Watford v Birmingham City 2-2 (Championship, Vicarage Road (11937), 28-08-2011)

131. Windsor v Dorking 0-1 (CCL Premier Division, Stag Meadow (159), 29-08-2011)

132. Aveley v Concord Rangers 3-3 (Ishtmian Premier, The Mill Field (113), 29-08-2011)

133. Brighton & Hove Albion v Leeds United 3-3 (Championship, Falmer (20646), 23-09-2011)

134. Weymouth v Barwell 1-1 (Southern Premier League, Bob Lucas Stadium (421), 24-09-2011)

-. Maidenhead United v Aldershot Town 1-1 (FA Cup, York Road (2283), 12-11-2011)

135. Tranmere Rovers v Bury 2-0 (League One, Prenton Park (5253), 30-12-2011)

-. Barnsley v Leeds United 4-1 (Championship, Oakwell (17499), 31-12-2011)

-. Grimsby Town v Lincoln City 3-1 (Conference, Blundell Park (6672), 01-01-2012)

-. Carlisle United v Sheffield United 3-2 (League One, Brunton Park (7721), 02-01-2012)

-. Charlton Athletic v Sheffield United 1-0 (League One, The Valley (20992), 21-01-2012)

136. Gresley v Stratford Town 2-0 (Midland Alliance, The Moat Ground (357), 25-02-2012)

-. Sheffield Wednesday v Sheffield United 1-0 (League One, Hillsborough (36364), 26-02-2012)

137. Hitchin Town v Swindon Supermarine 0-1 (Southern League, Top Field (364), 10-03-2012)

138. Basingstoke v Woking 0-3 (Conference South, The Camrose (1198), 06-04-2012)

139. Littlehampton v East Preston 1-5 (Sussex Cup Final, Mill Road (527), 06-04-2012)

140. Southampton v Portsmouth 2-2 (Championship, St. Mary's Stadium (31743), 07-04-2012)

-. Gillingham v Swindon Town 3-1 (League Two, Priestfield (6390), 21-04-2012)

141. Romford v Waltham Forest 1-4 (FA Cup, Ship Lane (110), 24-08-2012)

142. Halifax Town v Workington 5-1 (Conference North, The Shay (1167), 25-08-2012)

143. Dover Athletic v Eastbourne Borough 0-0 (Conference South, Crabble (825), 27-08-2012)

144. Tilbury v Grays Athletic 0-1 (Isthmian North, Chadfields (421), 13-10-2012)

-. Sheffield Wednesday v Leeds United 1-1 (Championship, Hillsborough (28528), 19-10-2012)

-. Huddersfield Town v Wolves 2-1 (Championship, The John Smith’s Stadium (18012), 20-10-2012)

145. Sunderland v Newcastle 1-1 (Premier League, Stadium of Light (47456), 21-10-2012)

146. Wanderers v Royal Engineers 1-7 (Friendly, The Kennington Oval (2257), 07-11-2012)

-. MK Dons v AFC Wimbledon 2-1 (FA Cup, Stadium mk (16459), 02-12-2012)

147. Hull City v Leeds United 2-0 (Championship, KC Stadium Stadium (23453), 29-12-2012)

148. Newport County v Wrexham 1-1 (Conference, Rodney Parade (3627), 04-01-2013)

-. Peterborough v Norwich City 0-3 (FA Cup, London Road (13198), 05-01-2013)

-. Brentford v Chelsea 2-2 (FA Cup, Griffin Park (12146), 27-01-2013)

-. Tottenham Hotspur v Arsenal 2-1 (Premier League, White Hart Lane (36170), 03-03-2013)

149. Stamford v King’s Lynn 4-1 (NPL South, Wothorpe Road (583), 01-04-2013)

-. Luton Town v Grimsby Town 1-1 (Conference, Kenilworth Road (5662), 12-04-2013)

150. Whitstable Town v Hythe Town 1-2 (Isthmian South, The Belmont Ground (220), 13-04-2013)

-. Barnet v Wycombe Wanderers 1-0 (League Two, Underhill (6001), 20-04-2013)

-. Worcester City v Chester 0-1 (Conference North, St. George’s Lane (4075), 27-04-2013)

151. Kidderminster Harriers v Wrexham 1-3 (Conference, Aggborough (6202), 28-04-2013)

-. England Fans v Tartan Army Select 2-6 (Friendly, Alfred Davis Memorial Ground (220), 14-08-2013)

-. England v Scotland 3-2 (Friendly, Wembley (80485), 14-08-2013)

152. Stocksbridge Park Steels v Droylsden 3-1 (NPL Premier, Bracken Moor (273), 16-08-2013)

-. Leeds United v Sheffield Wednesday 1-1 (Championship, Elland Road (23766), 17-08-2013)

153. Thackley v Guisborough Town 1-3 (FA Cup, Dennyfield (78), 17-08-2013)

-. Crystal Palace v Tottenham Hotspur 0-1 (Premier League, Selhurst Park (23285), 18-08-2013)

154. Port Vale v Wolverhampton Wanderers 1-3 (League One, Vale Park (12601), 31-08-2013)

155. Slough Town v Cirencester Town 1-1 (FA Cup, Holloways Park (222), 01-09-2013)

156. Saffron Walden Town v Stowmarket Town 6-0 (ECL, Catons Lane (198), 07-09-2013)

-. Southend United v Bristol Rovers 1-1 (League Two, Roots Hall (5489), 27-09-2013)

157. Harwich & Parkeston v Coggleshall 5-0 (E&SBL, Royal Oak (70), 28-09-2013)

158. Farnborough v Gosport Borough 1-0 (Conference South, Cherrywood Road (341), 22-11-2013)

-. Portsmouth v Scunthorpe United 1-2 (League Two, Fratton Park (14550), 23-11-2013)

-. St. Albans City v Cambridge United 1-2 (FA Trophy, Clarence Park (887), 14-12-2013)

159. Cadbury Athletic v Knowle 7-0 (Midland Combination, Bournville Lane (35), 28-12-2013)

-. Hereford United v Forest Green Rovers 1-0 (Conference, Edgar Street (1848), 28-12-2013)

-. Charlton Athletic v Sheffield Wednesday 1-1 (Championship, The Valley (16377), 29-12-2013)

-. Macclesfield Town v Sheffield Wednesday 1-1 (FA Cup, Moss Rose (5873), 04-01-2014)

-. Derby County v Chelsea 0-2 (FA Cup, Pride Park (32110), 05-01-2014)

-. Brentford v Gillingham 2-1 (League One, Griffin Park (7713), 24-01-2014)

-. Southend United v Hull City 0-2 (FA Cup, Roots Hall (10250), 25-01-2014)

160. Shildon v Bedlington Terriers 3-0 (Northern League, Dean Street (151), 21-02-2014)

-. Newcastle United v Aston Villa 1-0 (Premier League, St. James' Park (50417), 23-02-2014)

-. Bury v Rochdale 0-0 (League Two, Gigg Lane (6295), 07-03-2014)

161. Mossley v Wakefield 2-2 (NPL North, Seel Park (117), 08-03-2014)

-. Blackburn Rovers v Burnley 1-2 (Championship, Ewood Park (21589), 09-03-2014)

162. Lowestoft Town v Lewes 1-1 (Isthmian Premier, Crown Meadow (601), 15-03-2014)

163. Great Yarmouth Town v Swaffham Town (ECL, Wellesley Recreation Ground (163), 15-03-2014)

-. Manchester United v Liverpool 0-3 (Premier League, Old Trafford (75225), 16-03-2014)

-. Liverpool v Manchester City 3-2 (Premier League, Anfield (44601), 13-04-2014)

-. Bristol City v Notts County 2-1 (League One, Ashton Gate (13427), 18-04-2014)

164. Weston-super-Mare v Havant & Waterlooville 1-1 (Conference South, Woodspring Stadium (278), 18-04-2014)

165. Falmouth Town v Bovey Tracey 1-2 (SWP League, Bickland Park (73), 19-04-2014)

166. Hastings United v Crawley Down Gatwick 1-0 (Ishtmian South, The Pilot Field (492), 26-04-2014)

167. Sutton United v Dover Athletic 0-3 (Conference South, Gander Green Lane (1671), 03-05-2014)

-. Derby County v Queens Park Rangers 0-1 (Championship, Wembley (87348), 24-05-2014)

-. Carlisle United v Derby County 0-2 (League Cup, Brunton Park (3481), 11-08-2014)

168. West Auckland Town v Bishop Auckland 1-2 (Northern League, Darlington Road (394), 12-08-2014)

-. Bradford City v Leeds United 2-1 (League Cup, Valley Parade (18750), 27-08-2014)

-. Coventry City v Gillingham 1-0 (League One, Ricoh Arena (27306), 05-09-2014)

169. Easington Colliery v Gateshead LR 4-2 (Wearside League, Easington Welfare Park (59), 06-09-2014)

-. York City v Luton Town 0-0 (League Two, Bootham Cresent (3649), 16-09-2014)

170. Crook Town v Guisborough Town 1-4 (Northern League, Sir Tom Cowie Millfield (73), 17-09-2014)

171. Altrincham v Macclesfield Town 1-0 (Conference, Moss Lane (1817), 30-09-2014)

-. Blackpool v Cardiff City 1-0 (Championship, Bloomfield Road (10502), 03-10-2014)

-. Hartlepool United v Blyth Spartans 1-2 (FA Cup, Victoria Park (3735), 05-12-2014)

172. Gateshead v Warrington Town 2-0 (FA Cup, Gateshead International Stadium (2874), 07-12-2014)

-. Newcastle United v Sunderland 0-1 (Premier League, St. James' Park (52315), 21-12-2014)

173. Bedlington Terriers v Ashington 0-1 (Northern League D1, Dr. Pit Welfare Park (256), 26-12-2014)

174. Blyth Spartans v Workington 1-0 (NPL Premier, Croft Park (508), 26-12-2014)

-. Luton v Portsmouth 1-1 (League Two, Kenilworth Road, (10071), 28-12-2014)

175. Sunderland RCA v Marske United 3-3 (Northern League D1, Meadow Park (96), 31-03-2015)

176. Whitby Town v FC United of Manchester 0-4 (NPL Premier Division, Turnbull Ground (810), 01-04-2015)

-. Fulham v Brentford 1-4 (Championship, Craven Cottage (23271), 03-04-2015)

177. Frickley Athletic v Ilkeston 0-2 (NPL Premier Division, Westfield Lane (351), 04-04-2015)

178. Guisborough Town v Marske United 1-2 (Northern League D1, King George V Ground (476), 06-04-2015)

179. Scarborough Athletic v Darlington 1-2 (NPL Division One North, Queensgate (1118), 06-04-2015)

180. Glossop North End v 1874 Northwich 0-2 (NWCL Premier Division, Surrey Street (454), 21-04-2015)

181. Tow Law Town v Ryhope CW 0-3 (Northern League D2, Ironworks Road (50), 21-04-2015)

182. Chorley v Guiseley 2-3 (Conference North, Victory Stadium (3418), 09-05-2015)

-. Preston North End v Chesterfield 3-0 (League One, Deepdale (15641), 10-05-2015)

-. Middlesbrough v Brentford 3-0 (Championship, Riverside Stadium (33266), 15-05-2015)

183. Annfield Plain v Birtley Town 1-4 (Wearside League, Derwent Park (18), 11-07-2015)

184. Esh Winning v Leadgate 5-2 (Northern League, West Terrace (31), 11-07-2015)

-. Crook Town v Newton Aycliffe 0-1 (Northern League, Sir Tom Cowie Millfield (66), 11-07-2015)

185. Alnwick Town v Ashington 4-4 (Northern League, St. James Park (52), 15-07-2015)

186. Horden Colliery Welfare v Horden Colliery Welfare Legends 1-3 (Wearside League, Welfare Park (30), 18-07-2015)

187. Billingham Synthonia v Norton & Stockton Ancients 2-1 (Northern League, Central Avenue (67), 18-07-2015)

188. Billingham Town v Guisborough Town 3-7 (Northern League, Bedford Terrace (38), 18-07-2015)

189. FC United of Manchester v Stockport County 1-2 (National North, Broadhurst Park (3199), 11-08-2015)

190. AFC Darwen v Silsden 2-2 (NWCFL, Anchor Road (199), 12-08-2015)

191. Doncaster Rovers v Leeds United 1-1 (4-2 w.n.s.) (League Cup, Keepmoat (8361), 13-08-2015)

-. Notts County v Mansfield Town 0-2 (League Two, Meadow Lane (10074), 14-08-2015)

-. Burnley v Birmingham City 2-2 (Championship, Turf Moor (12430), 15-08-2015)  

192. Nelson v Newton Aycliffe 0-4 (FA Cup, Victoria Park (96), 15-08-2015)

-. Wolverhampton Wanderers v Hull City 1-1 (Championship, Molineux (20062), 16-08-2015)

-. Shildon AFC v Morpeth Town 0-1 (Northern League, Dean Street (230), 31-08-2015)

193. Willington AFC v Tow Law Town 2-2 (Northern League, Hall Lane (122), 31-08-2015)

194. Brandon United v Esh Winning 2-1 (Northern League, Welfare Ground (61), 31-08-2015)

-. Carlisle United v Barnet 2-3 (League Two, Brunton Park (4925), 05-09-2015) 

-. Aston Villa v Birmingham City 1-0 (League Cup, Villa Park (34442), 22-09-2015)

195. Guiseley v Lincoln City 0-1 (National Premier, Nethermoor Park (1279), 02-10-2015) 

196. Chester v Wrexham 3-2 (National Premier, Deva Stadium (3741), 03-10-2105)

197. Rotherham United v Sheffield Wednesday 1-2 (Championship, New York Stadium (11658), 23-10-2015) 

-. Blackburn Rovers v Burnley 0-1 (Championship, Ewood Park (19897), 24-10-2015) 

198. Clitheroe v Mossley 2-0 (NPL Premier, Shawbridge (203), 24-10-2015) 

-. Sunderland v Newcastle United 3-0 (Premier League, Stadium of Light (47653), 25-10-2015) 

-. Sheffield Wednesday v Arsenal 3-0 (League Cup, Hillsborough (35065), 27-10-2015) 

-. Middlesbrough v Sheffield Wednesday 1-0 (Championship, Riverside Stadium (29363), 28-12-2015) 

-. Alnwick Town v Heaton Stannington 0-4 (Northern League, St. James' Park (130), 29-12-2015)

-. West Ham United v Wolverhampton Wanderers 1-0 (FA Cup, Upton Park (34547), 09-01-2016) 

-. Carlisle United v Everton 0-3 (FA Cup, Brunton Park (17101), 31-01-2016) 

199. Cammell Laird v Tranmere Rovers 0-5 (Cheshire Senior Cup, Kirklands (217), 23-02-2016)

-. Burnley v Blackburn Rovers 1-0 (Championship, Turf Moor (20478), 05-03-2016)

-. Middlesbrough v Hull City 1-0 (Championship, Riverside Stadium 26791), 18-03-2016) 

200. Morpeth Town v Bowers & Pitsea 2-1 (FA Vase, Craik Park (1256), 19-03-2016) 

-. Newcastle United v Sunderland 1-1 (Premier League, St. James' Park (52311), 20-03-2016) 

201. Marine v Grantham Town A-A (1-2) (NPL Premier, Rossett Park (470), 26-03-2016) 

-. Billingham Synthonia v Billingham Town 2-2 (Northern League, Central Avenue (318), 28-03-2016)

202. Stockton Town v Cleator Moor Celtic 1-0 (Monkwearmouth Charity Cup, Bishopton Road West (235), 28-03-2016)

In welke competities:

Premier League: 31 wedstrijden

The Championship: 45 wedstrijden

League One: 33 wedstrijden

League Two: 38 wedstrijden

Conference: 24 wedstrijden

Conference North: 10 wedstrijden

Conference South: 9 wedstrijden

Northern Premier League Premier Division: 9 wedstrijden

Northern Premier League First Division North: 3 wedstrijden

Northern Premier League First Division South: 2 wedstrijden

Southern League Premier Division: 3 wedstrijden

Southern League Division One Central: 1 wedstrijd

Southern League Division One South-West: 0 wedstrijden

Isthmian League Premier Division: 2 wedstrijden

Isthmian League North Division: 1 wedstrijd

Isthmian League South Division: 2 wedstrijden

Northern League: 17 wedstrijden

Lower Leagues: 17 wedstrijden

FA Cup: 24 wedstrijden

League Cup: 10 wedstrijden

Football League Trophy: 1 wedstrijd

FA Trophy: 2 wedstrijden

FA Vase: 2 wedstrijden

Sussex Cup: 1 wedstrijd

Cheshire Senior Cup: 1 wedstrijd

Monkwearmouth Charity Cup: 1 wedstrijd

Champions League: 1 wedstrijd

Europa League: 1 wedstrijd

Finals: 6 wedstrijden

Friendlies: 4 wedstrijden

Revisits: 85 wedstrijden

P-P's: 12 wedstrijden

Verschillende grounds: 202

Totaal: 284 wedstrijden



Scotland

1. Heart of Midlothian v Celtic 2-1 (SPL, Tynecastle (16822), 06-08-2006)

2. Celtic v Heart of Midlothian 2-1 (SPL, Celtic Park (58971), 04-11-2006)

3. Greenock Morton v St. Johnstone 1-2 (SFL1, Cappielow Park (2539), 23-02-2008)

4. St. Mirren v Celtic 0-1 (SPL, Love Street (7213), 24-02-2008)

5. Celtic v Rangers 2-1 (SPL, Celtic Park (58964), 16-04-2008)

6. Hamilton Academical v Clyde 2-0 (SFL1, New Douglas Park (4940), 19-04-2008)

7. Ayr United v Queen's Park 2-1 (SFL2, Somerset Park (1426), 30-08-2008)

8. Celtic v Rangers 2-4 (SPL, Celtic Park (58595), 31-08-2008)

9. Motherwell v Celtic 2-4 (SPL, Fir Park (8507), 13-09-2008)

10. Albion Rovers v Dumbarton 1-3 (SFL3, Cliftonhill (327), 13-09-2008)

11. Inverness Caledonian Thistle v Celtic 1-2 (SPL, Caledonian Stadium (7143), 18-10-2008)

12. Hibernian v Heart of Midlothian 1-1 (SPL, Easter Road (17223), 19-10-2008)

13. Motherwell v Hamilton Academical 1-0 (SPL, Fir Park (5917), 14-02-2009)

14. Celtic v Rangers 0-0 (SPL, Celtic Park (58766), 15-02-2009)

15. Stenhousemuir v Cowdenbeath 0-0 (SFL3, Ochilview Park (1530), 23-05-2009)

16. Celtic v Heart of Midlothian 0-0 (SPL, Celtic Park (59685), 24-05-2009)

17. Raith Rovers v Dunfermline Athletic 1-2 (SFL1, Stark's Park (6200), 07-11-2009)

18. Falkirk v Celtic 3-3 (SPL, Falkirk Stadium (6795), 08-11-2009)

19. Falkirk v Elgin City 5-1 (Scottish Youth Cup, Falkirk Stadium (124), 08-11-2009)

20. Elgin City v Forfar Athletic 0-2 (SFL3, Borough Briggs (519), 21-11-2009)

21. Dundee United v Celtic 2-1 (SPL, Tannadice Park (11098), 22-11-2009)

22. Dundee v Inverness CT 3-2 (Challenge Cup, McDiarmid Park (8031), 22-11-2009)

23. Queen of the South v Ayr United P-P (SFL1, Palmerston Park (-), 02-01-2010)

24. St. Mirren v Kilmarnock 1-0 (SPL, St. Mirren Park (4917), 02-01-2010)

25. Celtic v Rangers 1-1 (SPL, Celtic Park (58300), 03-01-2010)

26. Aberdeen v Celtic 4-4 (SPL, Pittodrie Stadium (14898), 13-02-2010)

27. Rangers v Hibernian 3-0 (SPL, Ibrox Stadium (48161), 14-02-2010)

28. Queen of the South v Partick Thistle 2-1 (SFL1, Palmerston Park (2013), 18-09-2010)

29. Kilmarnock v Celtic 1-2 (SPL, Rugby Park (8645), 19-09-2010)

30. Cowdenbeath v Dunfermeline Athletic P-P (SFL1, Central Park (-), 27-11-2010)

31. Celtic v Inverness Caledonian Thistle 2-2 (SPL, Celtic Park (46096), 27-11-2010)

32. Dundee United v Rangers P-P (SPL, Tannadice Park (-), 28-11-2010)

33. Queen of the South v Ross County P-P (Challenge Cup, McDiarmid (-), 28-11-2010)

34. Kilmarnock v Motherwell 3-1 (SPL, Rugby Park (4259), 19-03-2011)

35. Irvine Meadow v Auchinleck Talbot 1-3 (Junior Cup, Meadow Park (2900), 19-03-2011)

36. Celtic v Rangers 1-2 (League Cup Final, Hampden Park (51181), 20-03-2011)

37. Greenock Morton v St. Mirren 3-4 (League Cup, Cappielow Park (4959), 23-08-2011)

38. Clyde v Motherwell 0-4 (League Cup, Broadwood Stadium (1778), 24-08-2011)

39. Rangers v Maribor 1-1 (Europa League, Ibrox (32223), 25-08-2011)

40. Dundee v Kilmarnock 1-1 (Scottish Cup, Dens Park (3446), 07-01-2012)

41. Forfar Athletic v Aberdeen 0-4 (Scottish Cup, Station Park (3747), 07-01-2012)

42. Peterhead v Celtic 0-3 (Scottish Cup, Balmoor (4505), 08-01-2012)

43. Hibernian v Hearts 1-5 (Scottish Cup Final, Hampden Park (51041), 19-05-2012)

44. Cowdenbeath v Dunfermline Athletic P-P (SFL1, Central Park (-), 11-08-2012)

45. Berwick Rangers v Rangers 1-1 (SFL3, Shielfield Park (4140), 26-08-2012)

46. Cowdenbeath v Partick Thistle P-P (SFL1, Central Park (-), 08-12-2012)

47. Livingston v Dunfermline 2-1 (SFL1, Almondvale Stadium (1495), 08-12-2012)

48. Dundee v Dundee United 0-3 (SPL, Dens Park (11419), 09-12-2012)

49. Cowdenbeath v Partick Thistle P-P (SFL1, Central Park (-), 02-02-2013)

50. Montrose v East Stirlingshire 2-2 (SFL3, Links Park (327), 02-02-2013)

51. Raith Rovers v Celtic 0-3 (Scottish Cup, Stark’s Park (7144), 03-02-2013)

52. Stranraer v Queen of the South 0-5 (SFL2, Stair Park (810), 16-02-2013)

53. Motherwell v Hibernian 4-1 (SPL, Fir Park (5108), 15-03-2013)

54. Arbroath v Queen of the South 1-1 (SFL2, Gayfield (656), 16-03-2013)

55. Dundee United v Dundee 1-1 (SPL, Tannadice Park (10731), 17-03-2013)

56. Ross County v Inverness CT A-A (Premiership, Victoria Park (-), 25-10-2013)

57. Brechin City v Arbroath 3-1 (League One, Glebe Park (765), 26-10-2013)

58. Partick Thistle v Celtic 1-2 (Premiership, Firhill (7978), 27-10-2013)

59. Benburb v Dunipace 1-0 (Junior League, Tinto Park (62), 22-02-2014)

59. Cowdenbeath v Hamilton 1-1 (League One, Central Park (497), 29-03-2014)

60. Hearts v Hibernian 2-0 (Premiership, Tynecastle (16873), 30-03-2014)

61. Kirkintilloch Rob Roy v Clydebank 0-1 (Junior League, Adamslie Park (275), 12-04-2014)

62. St. Johnstone v Dundee United 2-0 (Scottish Cup, Celtic Park (47345) 17-05-2014)

63. Hearts v Annan Athletic 3-1 (Challenge Cup, Tynecastle (6708), 26-07-2014)

64. Armadale Thistle v Whitburn Juniors 1-1 (Willie Johnstone Cup, Volunteer Park (166), 29-07-2014)

65. Dundonald Bluebell v Bowhill Rovers 5-2 (Dundonald Tournament, Moorside Park (124), 01-08-2014)

66. Fort William v Buckie Thistle 1-2 (Highland League, Claggan Park (411), 02-08-2014)

67. Celtic v Legia Warschau 3-0 (Champions League, Murrayfield (38000), 06-08-2014)

68. Aberdeen v Real Sociedad 2-3 (Europa League, Pittodrie (18787), 07-08-2014)

69. Ayr United v Greenock Morton 1-0 (League One, Somerset Park (1617), 09-08-2014)


70. Rangers v Hearts 1-2 (Championship, Ibrox (43683), 10-08-2014)

71. Edinburgh City v Fort William 5-0 (Scottish Cup, Meadowbank Stadium (156), 18-08-2014)

72. Hearts v Hibernian 2-1 (Championship, Tynecastle (17280), 17-08-2014)

73. Stirling Albion v Alloa Athletic 1-2  (Challenge Cup, Forthbank Stadium (537), 19-08-2014)

74. Livingston v Hearts 4-1 (Challenge Cup, Energy Assets Arena (3807), 20-08-2014) 

75. Irvine Meadow XI v Irvine Victoria 4-4 (3-2 w.n.s.) (Junior League Cup, Meadow Park (943), 22-08-2014)

76. Raith Rovers v Hearts 0-4  (Championship, Stark's Park (6105), 23-08-2014)

77. Stenhousemuir v Hearts 1-2 (League Cup, Ochilview Park (1768), 26-08-2014)

78. Hearts v Falkirk 4-1 (Championship, Tynecastle (16369), 30-08-2014) 

79. Gala Fairydean Rovers v Edinburgh University 4-0 (Lowland League, Netherdale (127), 03-09-2014) 

80. Dumbarton v Hearts 0-0 (Championship, Dumbarton Football Stadium (1757), 13-09-2014)

81. Hearts v Cowdenbeath 5-1 (Championship, Tynecastle (15594), 20-09-2014) 

82. Dundee v Dundee United 1-4 (Premiership, Dens Park (11447), 21-09-2014) 

83. Celtic v Hearts 3-0 (League Cup, Celtic Park (15522), 24-09-2014) 

84. Auchinleck Talbot v Cumnock Juniors 5-0 (Junior League, Beechwood Park (605), 27-09-2014) 

85. Hearts v Livingston 5-0 (Championship, Tynecastle (14848), 28-09-2014)

86. Queen of the South v Hearts 0-3 (Championship, Palmerston Park (5534), 04-10-2014) 

87. Alloa Athletic v Hearts 0-1 (Championship, Recreation Ground (3067), 11-10-2014) 

88. Hearts v Dumbarton 5-1 35-124 (Championship, Tynecastle (15522), 18-10-2014) 

89. Clydebank v Lossiemouth United 7-0 (Junior Cup, Holm Park (310), 25-10-2014) 

90. Hibernian v Hearts 1-1 (Championship, Easter Road (14562), 26-10-2014)

91. Linlithgow Rose v Raith Rovers 0-2 (Scottish Cup, Prestonfield (2250), 01-11-2014) 

92. Motherwell v Dundee United 1-0 (Premiership, Fir Park (3961), 07-11-2014)

93. Hearts v Raith Rovers 1-0 (Championship, Tynecastle (16372), 08-11-2014)

94. Airdrieonians v Greenock Morton 0-2 (Scottish Cup, Excelsior Stadium (668), 11-11-2014) 

95. Schotland v Ierland 1-0 (Euro Qualifying, Celtic Park (55000), 14-11-2014) 

96. Camelon Juniors v Kelty Hearts 1-3 (Junior League, Carmuirs Park (244), 15-11-2014) 

97. Falkirk v Hearts 1-2 (Championship, Falkirk Stadium (7003), 15-11-2014) 

98. Schotland v Engeland 1-3 (Friendly, Celtic Park (49000), 18-11-2014) 

99. Hearts v Rangers 2-0 (Championship, Tynecastle (17004), 22-11-2014) 

100. Partick Thistle v Aberdeen 0-1 (Premiership, Firhill (4145), 23-11-2014) 

101. Bo’ness United v Arbroath 0-5 (Scottish Cup, Newtown Park (1769), 29-11-2014) 

102. East Stirlingshire v East Fife 1-1 (League Two, Ochilview Park (339), 29-11-2014) 

103. Hearts v Celtic 0-4 (Scottish Cup, Tynecastle (12676), 30-11-2014)

104. Hearts v Queen of the South 4-1 (Championship, Tynecastle (15459), 06-12-2014)

105. Annan Athletic v East Fife 2-1 (League Two, Galabank (426), 13-12-2014) 

106. Hearts v Alloa Athletic 2-0 (Championship, Tynecastle (15224), 20-12-2014)

107. Cowdenbeath v Hearts 0-2 (Championship, Central Park (3718), 23-12-2014) 

108. Livingston v Hearts 0-1 (Championship, Energy Assets Arena (8178), 27-12-2014) 

109. Hearts v Falkirk 2-3 (Championship, Tynecastle (16206), 24-01-2015)

110. Celtic v Rangers 2-0 (League Cup, Hampden Park (50925), 01-02-2015) 

111. Hearts v Livingston 1-0 (Championship, Tynecastle (15463), 14-02-2015)  

112. Berwick Rangers v Spartans 1-0 (Scottish Cup, Shielfield Park (2003), 17-02-2015)  

113. Celtic v Internazionale 3-3 (Europa League, Celtic Park (60000), 19-02-2015)  

114. Blantyre Victoria v Newtongrange Star 1-2 (Junior Cup, Castle Park (378), 21-02-2015)  

115. Queen’s Park v Berwick Rangers 2-1 (League Two, Hampden Park (966), 21-02-2015)  

116. Hearts v Cowdenbeath 10-0 (Championship, Tynecastle (15180), 28-02-2015) 

117. Hibernian v Berwick Rangers 4-0 (Scottish Cup, Easter Road (11259), 08-03-2015) 

118. Hibernian v Livingston 2-1 (Championship, Easter Road (7857), 11-03-2015)  

119. Hearts v Dumbarton 4-0 (Championship, Tynecastle 15631), 14-03-2015)  

120. Dundee United v Celtic 0-2 (League Cup, Hampden Park (49259), 15-03-2015)  

121. Raith Rovers v Hearts 1-3 (Championship, Stark's Park (4760), 17-03-2015) 

122. Falkirk v Hearts 0-3 (Championship, Falkirk Stadium (7735), 21-03-2015)  

123. Hibernian v Rangers 0-2 (Championship, Easter Road (14075), 22-03-2015)  

124. Hearts v Queen of the South 2-0 (Championship, Tynecastle (16855), 28-03-2015) 

125. Rangers v Hearts 2-1 (Championship, Ibrox (40521), 05-04-2015) 

126. Dundee FC v Dundee United 3-1 (Premiership, Dens Park (10510), 08-04-2015)  

127. Hurlford United v Auchinleck Talbot 1-3 (Junior Cup, Blair Park (1276), 11-04-2015)  

128. Hibernian v Hearts 2-0 (Championship, Easter Road (13530), 12-04-2015) 

129. Kilbirnie Ladeside v Arthurlie 3-1 (Junior League Valefield Park (312), 15-04-2015)  

130. Dalry Thistle v Craigmark Burntonians 1-0 (Junior League Merksworth Park (80), 15-04-2015)  

131. Carluke Baptists v North Berwick 2-3 (Amateur Cup, Albyn Park (67), 17-04-2015) 

132. Hearts v Raith Rovers 2-1 (Championship, Tynecastle (15405), 18-04-2015)  

133. Lesmahagow Juniors v Bellshill Athletic 0-1 (Junior League, Craihead Park (104), 22-04-2015)  

134. Cowdenbeath v Hearts 1-2 (Championship, Central Park (2394), 25-04-2015)  

135. Shettleston v Kilsyth Rangers 2-1 (Junior League, Greenfield Park (71), 29-04-2015) 

136. Celtic v Dundee 5-0 (Premiership, Celtic Park (44299), 01-05-2015) 

137. Hearts v Rangers 2-2 (Championship, Tynecastle (16874), 02-05-2015)  

138. Sauchie Juniors v Hill of Beath Hawthorn 4-2 (Junior League, Beechwood Park (119), 06-05-2015)  

139. Forfar Athletic v Alloa Athletic 3-1 (League One, Station Park (1212), 13-05-2015) 

140. Montrose v Brora Rangers 3-1 (League Two, Links Park (2132), 16-05-2015)  

141. Alloa Athletic v Forfar Athletic 3-0 (League One, Recreation Ground (1423), 17-05-2015) 

142. Rangers v Hibernian 2-0 (Championship, Ibrox (41236), 20-05-2015)  

143. Hibernian v Rangers 1-0 (Championship, Easter Road (14742), 23-05-2015)  

144. Dundee United v Dundee 3-0 (Premiership, Tannadice Park (10812), 24-05-2015)  

145. Hill of Beath Hawthorn v Linlithgow Rose 2-4 (Junior League, Keirs Park (239), 25-05-2015)  

146. Musselburgh Athletic v Linlithgow Rose 1-2 (Junior League, Olivebank Stadium (189), 27-05-2015)  

147. Inverness Caledonian Thistle v Falkirk 2-1 (Scottish Cup, Hampden Park (37149), 30-05-2015)  

148. Motherwell v Rangers 3-0 (Championship, Fir Park (9220), 31-05-2015) 

149. Shotts Bon Accord v Kirkintilloch Rob Roy 0-2 (Junior League, Hannah Park (406), 02-06-2015) 

150. Kirkintilloch Rob Roy v Shotts Bon Accord 2-1 (Junior League, Guy's Meadow (511), 04-06-2015)  

151. Hill of Beath Hawthorn v Bo'ness United 0-0 (4-3 w.n.s.) (Junior East of Scotland Cup, Blairwood Park (505), 06-06-2015)  

152. Auchinleck Talbot v Musselburgh Athletic 2-1 (Junior Cup Final, Rugby Park (5186), 07-06-2015) 


In welke competities:

Scottish Premier League/Premiership: 27 wedstrijden

Scottish First Division/Championship: 9 wedstrijden

Scottish Second Division/League One: 5 wedstrijden

Scottish Third Division/League Two: 5 wedstrijden

Highland League: 1 wedstrijd

Lowland League: 0 wedstrijden

Junior League: 2 wedstrijden

Scottish Cup: 6 wedstrijden

Scottish League Cup: 3 wedstrijden

Scottish Challenge Cup: 3 wedstrijden

Scottish Youth Cup: 1 wedstrijd

Junior Cup: 1 wedstrijd

Champions League: 1 wedstrijd

Europa League: 2 wedstrijden

Willie Johnstone Cup: 1 wedstrijd

Dundonald Tournament: 1 wedstrijd

Aantal verschillende grounds: 41

P-P's: 7

Totaal: 145 wedstrijden



(Northern-) Ireland & Wales

Ierland

1. Bohemians v Derry City 1-2 (League of Ireland, Dalymount (1255), 07-07-2006)

2. Shamrock Rovers v Bohemians 1-0 (League of Ireland, Tallaght Stadium (6000), 02-10-2009)

3. Drogheda United v Dundalk 1-3 (League of Ireland, Hunky Dorys Park (783), 10-09-2010)

4. Dundalk v Shamrock Rovers 5-1 (League of Ireland, Oriel Park (2100), 13-09-2010)

5. Derry City v Bohemians 0-0 (League of Ireland, Brandywell Stadium (2164), 28-10-2011)

6. Shelbourne v Cork City 1-2 (First Division, Tolka Park (3277), 29-10-2011)

7. Finn Harps v Waterford United 1-2 (First Division, Finn Park (550), 29-09-2012)

8. Cork City v Drogheda United 1-0 (League of Ireland, Turners Cross (1478), 14-06-2013)

9. Cobh Ramblers v Waterford United 0-2 (First Division, St. Colman’s Park (527), 15-06-2013)

10. Bohemians v Dundalk 1-1 (League of Ireland, Dalymount Park (1976), 12-10-2013)

11. Bray Wanderers v Limerick 1-0 (League of Ireland, Carlisle Grounds (450), 13-10-2013)

12. St. Patrick's Athletic v Sligo Rovers 2-0 (League of Ireland, Richmond Park (3211), 13-10-2013)

Noord-Ierland

1. Glentoran v Lisburn Distillery 1-0 (Irish Premier League, The Oval (1415), 03-10-2009)

2. Linfield v Cliftonville 0-0 (Irish Premier League, Windsor Park (2474), 11-09-2010)

3. Portadown v Cliftonville 1-2 (Irish Premier League, Shamrock Park (800), 29-10-2011)

4. Cliftonville v Donegal Celtic 3-1 (Irish Premier League, Solitude (704), 28-09-2012)

5. Coleraine v Dungannon Swifts 2-0 (Irish Premier League, The Showgrounds (780), 29-09-2012)

6. Bangor v Knockbreda 2-0 (Irish First Division, Clandeboye Park (190), 12-10-2013)

Wales

1. Airbus UK Broughton v Rhyl 2-2 (Premier League of Wales, The Airfield (351), 21-08-2009)

2. Rhyl v Prestatyn Town 5-5 (North Wales Coast Cup, Belle Vue (678), 15-08-2013)

3. Aberystwyth Town v Bala Town 2-3 (Premier League of Wales, Park Avenue (352), 11-04-2014                     )



Other Grounds

België

1. Germinal Ekeren v Celtic 1-1 (UEFA Cup, Veltwijckpark, 01-10-1991)

2. KV Oostende v FC Brussels 1-0 (Eerste Klasse, Albertpark, 23-04-2005)

3. KV Mechelen v Oud-Heverlee Leuven 1-1 (Tweede Klasse, Achter de Kazerne, 03-12-2005)

4. Royal Antwerp FC v Deinze 4-1 (Tweede Klasse, De Bosuil, 04-02-2006)

5. SC Merksem v Volharding Wintam 3-0 (Tweede Provinciale A, Jef Mermans Stadion, 25-02-2006)

6. Union St. Gilles v Royal Antwerp FC 1-3 (Tweede Klasse, Le Stade Joseph Mariën, 30-04-2006)

7. Lierse SK v VW Hamme 2-0 (Eindronde, 't Lisp, 21-05-2006)

8. Verbroedering Geel v Lierse SK 2-3 (Eindronde, De Leunen, 25-05-2006)

9. KVSK United v Lierse SK 2-1 (Eindronde, Gestelsedijk, 28-05-2006)

10. Witgoor Dessel v Spouwen Mopertingen 2-4 (Vierde Klasse C, Jef Luyten Stadion, 10-09-2006)

11. Dessel Sport v KV Mechelen 0-3 (Tweede Klasse, Lorzestadion, 07-10-2006)

12. KSK Hasselt v KSK Tongeren 3-2 (Derde Klasse B, Stedelijke Sportstadion, 09-12-2006)

13. Berchem Sport v Hoger Op Schoten 0-0 (Vierde Klasse B, Ludo Coeckstadion, 17-12-2006)

14. Seraing v Club Luik 1-2 (Derde Klasse B, Stade du Pairay, 14-01-2007)

15. Royal Cappellen v Racing Mechelen 2-0 (Derde Klasse A, Stadion Jos van Wellen, 20-01-2007)

16. Olympic Charleroi v Seraing 0-0 (Derde Klasse B, Stade de la Neuville, 03-02-2007)

17. SK Beveren v Sporting Lokeren 3-2 (Eerste Klasse, Freethiel, 17-02-2007)

18. FCV Dender EH v Union St. Gilles 3-0 (Tweede Klasse, Florent Beeckman Stadion, 14-04-2007)

19. Racing Gent-Zeehaven v Diksmuide SV 1-1 (Vierde Klasse A, Emanuel Hielstadion, 14-04-2007)

20. Standard Liège v Anderlecht 2-1 (Belgische Beker -Halve Finale-, Stade de Sclessin, 09-05-2007)

21. KV Oostende v Oud-Heverlee Leuven 2-2 (Tweede Klasse, Albertpark, 13-05-2007)

22. Sint Truiden v SK Beveren 3-2 (Eerste Klasse, Staaien, 19-05-2007)

23. Rupel-Boom v La Louviere 1-2 (Vierde Klasse -Eindronde-, Gemeentelijk Sportstadion, 27-05-2007)

24. Royal Antwerp FC v Lierse SK 2-1 (Eindronde, De Bosuil, 03-06-2007)

25. Lierse SK v KV Mechelen 1-2 (Eindronde, 't Lisp, 07-06-2007)

26. KV Kortrijk v KV Mechelen 2-3 (Eindronde, Guldensporenstadion, 10-06-2007)

27. AA Gent v Cliftonville 2-0 (Intertoto, Ottenstadion, 07-07-2007)

28. Lyra TSV v Berchem Sport 2-0 (Vierde Klasse B, Mechelse Poort, 09-09-2007)

29. België v Finland 0-0 (EK Kwalificatiepoule A, Koning Boudewijnstadion, 13-10-2007)

30. Cercle Brugge v Club Brugge 1-2 (Eerste Klasse, Jan Breydelstadion, 09-11-2007)

31. Germinal Beerschot v Oud-Heverlee Leuven 2-2 (Belgische Beker -16e Finale-, 't Kiel, 12-01-2008)

32. Racing Mechelen v KV Turnhout 1-0 (Derde Klasse B, Oscar Vankesbeeckstadion, 17-01-2009)

33. Racing Mechelen v Lierse SK 1-0 (Belgische Beker -Kwartfinale-, Oscar Vankesbeeckstadion, 28-01-2009)

34. Lokeren v KV Mechelen 2-1 (Eerste Klasse, Daknam, 06-02-2010)

35. Zwarte Leeuw v Malmundaria 1-0 (Vierde Klasse C, Louis de Roey Stadion, 27-03-2010)

36. Lyra TSV v Verbroedering Meldert 0-3 (Vierde Klasse B, Lyra Stadion, 30-01-2011)

37. Rupel-Boom v Antwerp 0-2 (Tweede Klasse, Gemeentelijk Parkstadion, 13-02-2011)

38. Berchem Sport v Racing Mechelen 1-1 (Vierde Klasse B, Ludo Coeckstadion, 27-03-2011)

39. KFC Diest v KVK Beringen 1-2 (Beker van België, Warande Stadion, 31-07-2011)

Duitsland

1. Borussia Dortmund v Eintracht Frankfurt 2-0 (1. Bundesliga, Westfalen Stadion, 28-04-2007)

2. VFL Bochum v VFB Stuttgart 2-3 (1. Bundesliga, Rührstadion, 12-05-2007)

3. Wuppertaler SV v SV Wilhemshaven 5-2 (Regionalliga Nord, Stadion am Zoo, 19-05-2007)

4. Rot-Weiss Essen v Rot-Weiss Oberhausen 1-4 (Regionalliga Nord, Georges-Melches Stadion, 28-07-2007)

5. Rot-Weiss Oberhausen v Rot-Weiss Essen 1-0 (Regionalliga Nord, Niederrheinstadion, 02-12-2007)

6. VFL Osnabrück v TuS Koblenz 1-0 (2. Bundesliga, Osnatelarena, 26-09-2008)

7. Preussen Münster v Rot-Weiss Essen 3-1 (Regionalliga West, Preussen Stadion, 26-10-2008)

8. Borussia Dortmund v Hertha BSC 1-1 (Bundesliga, Westfalen Stadion, 26-10-2008)

9. SG Wattenscheid 09 v SF Siegen 0-0 (NRW-Liga, Lohrheidestadion, 07-11-2008)

10. Alemannia Aachen v Werder Bremen 3-2 (Testspiel, Tivoli, 26-07-2009)

11. Schwarz-Weiss Essen v Westfalia Herne 1-0 (NRW-Liga, Uhlenkrug, 20-09-2009)

12. Rot-Weiss Essen v Preussen Münster 1-1 (Regionalliga West, Georg Melches Stadion, 24-10-2009)

13. Bonner SC v Eintracht Trier 1-0 (Regionalliga West, Sportpark Nord, 27-02-2010)

14. KFC Uerdingen v VFL Fischeln 4-1 (Niederrheinliga, Grotenburg Stadion, 12-05-2010)

15. St. Pauli v Celtic 0-2 (Testspiel, Millerntor, 18-05-2010)

16. Alemannia Aachen v Fortuna Düsseldorf 0-0 (2. Bundesliga, Neu Tivoli (20071), 10-12-2010)

Frankrijk

1. Bordeaux v Willem II 3-2 (Champions League, Parc de Lescure, 21-09-1999)

2. AS Moncao v Willem II 2-0 (UEFA Cup, Stade Louis II, 15-09-2005)

3. Lens v Lille 1-2 (Ligue 1, Stade Félix Bollaert, 11-03-2008)

Italië

1. AC Milan v Celtic 1-0 (Champions League, San Siro, 04-12-2007)

2. Siena v Napoli 1-1 (Serie A, Stadio Artemio Franchi, 16-12-2007)

Nederland

Eredivisie

 

Eerste divisie

 

Amateurs

Gilze v Raamsdonk 1-1 (Zuid I (4D), Lange Wagenstraat (350), 11-04-2010)

IJsselmeervogels v Spakenburg 1-5 (Hoofdklasse B, De Westmaat (7500), 17-11-2007)

Oirschot Vooruit v Beerse Boys 0-0 (Zuid I (4H), Sportpark Moorland, 28-03-2010)

Spakenburg v IJsselmeervogels 2-3 (Hoofdklasse B, De Westmaat (8000), 10-04-2010)

Noorwegen

 

Spanje

1. Barcelona v Boca Juniors 0-1 (Oefenduel, Camp Nou, 22-08-2003)


 

 

© 2005 All Rights Reserved.